Автоперевезення

Оберіть менеджера

Автоперевезення

Dobré popoludnie hovorím po slovensky

Автоперевезення

Добрый день! Я говорю по-русски
Доброго дня! Я розмовляю українською

Автоперевезення

Hello, I speak English

Автоперевезення

Hallo, ich spreche ze deutsch

Автоперевезення

Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» надає послуги автомобільних перевезень у регіональному та міжнародному сполученні, а також здійснює експедирування вантажів. У нас — новий автопарк, який складається із сучасних автомобілів різної вантажопідйомності.

Усі автомобілі обладнані GPS-навігацією та цілодобово перебувають під супроводом диспетчерської служби.

Різновиди автоперевезень

Наша компанія пропонує різноманітні варіанти автоперевезень вантажів. Конкретний різновид обирається залежно від типу вантажу. Спеціалісти «Марітайм Інтер Сервіс» підберуть необхідний транспорт для перевезення:

 • сипучих;
 • рідких;
 • стандартних контейнерних;
 • небезпечних;
 • негабаритних;
 • рефрижераторних вантажів.

Нами враховуються всі правила та норми, закони кожної країни, через яку пролягає маршрут автомобіля.

Тент FTL

Перевезення тентами – найпопулярніший варіант. Напівпричепи використовуються для транспортування важких або об’ємних вантажів. Тенти компанії – гарантія оперативної доставки товару до місця призначення.

Цистерни

Зокрема, у нас є спеціалізовані цистерни для транспортування харчових продуктів – вони виготовлені із відповідної марки нержавіючої сталі. Такі цистерни підходять для перевезення навіть небезпечних вантажів. Передбачена термоізоляція, що гарантує зберігання продукція протягом усього маршруту.

Рефрижератори

Автопарк «Марітайм Інтер Сервіс» це й сучасні рефрижераторні установки, які надають можливість створити ідеальні умови для перевезення:продуктів харчування; замороженої продукції; та інших товарів, які потребують обов’язкового дотримання температурного режиму.

Ми гарантуємо своєчасну доставку ваших товарів у кінцеву точку призначення зі збереженням якості та свіжості, дотриманням необхідного температурного режиму.

Збірні вантажі

Перевезення збірних вантажів – це вигідна пропозиція для тих, хто відправляє малогабаритний вантаж незначного об’єму. Ми комплектуємо різні вантажі в одному транспортному засобі, а ви не переплачуєте за напівпорожній автомобіль.

Ми оперативно доставляємо збірні вантажі та інші товари незалежно від кінцевого пункту призначення й протяжності маршруту.

Малотонажні перевезення

У цьому випадку доставка виконується малотоннажними автомобілями в будь-які міста та країни. Перевагою такого варіанту є використання вантажівок малих розмірів, що знижує вартість транспортних витрат і скорочує строки.

Від чого залежить вартість перевезення

Спеціалісти компанії «Марітайм Інтер Сервіс» підберуть для вашого вантажу оптимальні умови перевезення. Наше завдання – не лише забезпечити доставку товару, але і зробити це оперативно та з мінімальними витратами для наших клієнтів.

 1. Формат доставки – індивідуальна чи збірна.
 2. Оперативність транспортування.
 3. Протяжність маршруту, кількість необхідних локацій, які потрібно відвідати.
 4. Тип використовуваного автомобіля (розмір, вантажопідйомність, витрати палива).
 5. Особливості вантажу (цінність, безпека, вимоги до температурного режиму тощо).
 6. Час простоїв на завантаженні та вивантаженні.
 7. Додаткові послуги.

Етапи автоперевезення

Над розробкою маршруту, плану працюватимуть досвідчені фахівці, які докладно знають усі особливості автоперевезень різного формату. Зазвичай послуга передбачає такі послідовні етапи:

 • Обробка звернення клієнта, збір усієї важливої інформації про вантаж та місце доставки.
 • Підбір відповідного автомобіля.
 • Розробка та узгодження маршрутів, строків.
 • Подача автомобіля на місце отримання вантажу й завантаження.
 • Доставка до кінцевого пункту – автомобіль і вантаж перебувають під цілодобовим наглядом диспетчерів завдяки використанню GPS технологій.
 • Оплата за послуги автоперевезення.

Якщо ви бажаєте, щоб ваш вантаж було доставлено точно в строк, звертайтеся до компанії «Марітайм Інтер Сервіс». Ми знаємо, як задовольнити потреби й вимоги кожного клієнта! Залишилися питання? Ви можете отримати на них докладні відповіді, звернувшись до консультантів за наведеними на сторінках сайту контактами. Також вони розкажуть, як буде організовано співпрацю.

Make a request

Enter your info

Ask a Question