Мультимодальні вантажні перевезення

Під цим поняттям мається на увазі перевезення товарів всередині однієї країни або між декількома державами з застосуванням різних видів транспорту.

Під час забезпечення транспортування можуть використовуватися різні організації. Для перевезень залучаються:

 • поїзди;
 • вантажні автомобілі;
 • літаки;
 • кораблі.

Навіть якщо будуть використані всі можливі види транспорту, замовнику не варто переживати за збереження вантажу й терміни постачання. Уся відповідальність покладається на підрядника, з яким укладено договір.

Коли використовуються мультимодальні перевезення:

 1. Немає можливості доставити товар одним видом транспорту.
 2. Постачання одним видом транспорту виявляються більш витратними, ніж використання декількох типів.

Як організовані мультимодальні перевезення

Для забезпечення постачання, виключення або мінімізація ймовірності непередбачуваних ситуацій підрядник працює за певним алгоритмом. Він налічує кілька важливих етапів:

 1. Узгодження всіх умов і особливостей постачання. Вивчення вантажу і вимог для його безпечного транспортування.
 2. Планування маршруту. Потрібно підібрати оптимальний шлях, з огляду на всі зупинки, контрольні точки й місця, де буде проходити перевантаження товару з одного виду транспорту на інший.
 3. Розрахунок вартості. Клієнт отримує детальний документ, у якому детально вказується вартість перевезення.
 4. Укладання договору. Після узгодження всіх нюансів замовники й компанія підписують офіційний договір, у якому чітко вказуються етапи та строки постачання, зони відповідальності.
 5. Підготовка документації. Компанія-підрядник збирає потрібні документи й оформляє їх. Також може укладатися договір страхування вантажу на заявлену суму.
 6. Реалізація. Підрядник забезпечує транспортування вантажу відповідно до укладеного договору. Водночас контролюється кожен етап аж до передачі вантажу замовнику в кінцевій точці.

Переваги мультимодальних перевезень

Цей вид транспортування товарів, попри часом складну логістичний ланцюжок, яка передбачає кілька видів транспорту, має низку незаперечних переваг.

 1. Безпека. Збереження товару контролюється на кожному окремому етапі. Як у дорозі, так і під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт.
 2. Постійний контроль. Замовник може в будь-який момент отримати детальну інформацію, де саме перебуває товар.
 3. Прохід митниці. Компанія-підрядник бере на себе послуги з проходження митниці, юридичного супроводу.

Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» — команда висококваліфікованих професіоналів. Ми знаємо, як правильно й раціонально організувати мультимодальні перевезення вантажів різного типу. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в отриманні якісних послуг.

Якщо залишилися питання, зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті контактними даними.

Ask a Question