Агентування

Агентування
Рада Вам допомогти, організувати для вас агентування в будь-якому порту України
+38 (044) 333 83 78

Агентування — послуга, під якою передбачається захист та представництво інтересів судновласника або фрахтувальника в порту. Найчастіше надається при обслуговуванні морських суден, що заходять у порт для вирішення тих чи інших завдань.Процес передбачає виконання додаткових заходів, дотримання низки нюансів, проведення платежів, оформлення документів тощо. Зокрема, це й підготовчі дії, які варто здійснити ще до приходу судна в порт.

Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» надає повний спектр послуг у сфері агентування. Наші співробітники мають необхідний досвід, знання, кваліфікацію.

Агентування: комплекс робіт і послуг

Агентування виконує агент — компанія, що надає профільні послуги. Вона здійснює всі операції та дії, безпосередньо пов’язані з обслуговуванням судна в порту. Агент діє від імені власника судна або фрахтувальника.

До обов’язків агента входить:

 • контакти та взаємодію з місцевою владою, службами порту;
 • оформлення всієї необхідної документації — зокрема, на вантаж, що транспортується;
 • збір даних про порт, необхідних власнику або фрахтувальнику;
 • проведення оплати зборів;
 • контроль перебування судна в порту, часу приходу й виходу.

Тобто, з моменту приходу в порт, судно потрапляє під «опіку» агента. Останній виконує всі необхідні процедури. Основне завдання полягає в тому, щоб скоротити час перебування судна в порту. Це надає можливість істотно скоротити витрати власника або фрахтувальника, виключити простої.

Послуги агентування від компанії «Марітайм Інтер Сервіс»

 1. Попередній розрахунок дисбурсментського рахунку.
 2. Збір правил і постанов, що діють у порту, і передавання їх на судно для ознайомлення.
 3. Передоплата рахунків, що виставляються відповідними службами, зокрема — за перебування судна в порту (за рахунок судновласника або фрахтувальника).
 4. Контроль дотримання всіх вимог, що пред’являються до судів, які заходять у порт — ​​серед яких санітарні й митні огляди.
 5. Організація медичного обслуговування і — за необхідності — зміни екіпажу.
 6. Виконання окремих доручень капітана, власника/фрахтувальника судна.

Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» готова надати послуги агентування в будь-якому порту світу. Ми знаємо, як зробити ваші морські перевезення максимально комфортними, забезпечуючи повний супровід судна в портах.

Спектр послуг докладніше

Для кращого розуміння, на що саме здатні наші співробітники, опишемо основні послуги детальніше.

1. Організація приходу і відходу, стоянки

Передбачається здійснення формальних процедур на замовлення лоцманської проводки й буксирування судів. Ми взаємодіємо з місцевою владою, запобігаючи і усуваючи будь-які можливі проблеми, як у момент приходу, так і під час стоянки.

2. Інформування про правила

Щоб не виникло проблем під час стоянки, варто чітко дотримуватися всіх правил і прийнятих норми поведінки в порту. Ми збираємо всю відповідну інформацію та надаємо її капітану, власнику/фрахтувальнику. Також у наших обов’язках — оперативне інформування про всі зміни.

3. Оформлення документації

Готуємо всю необхідну документацію відповідно до діючих правил порту й законами країни. Наша мета — захистити інтереси власника/фрахтувальника. За необхідності — узгоджуємо кожен документ перед подачею до контролюючих та інших організацій.

4. Оплата рахунків

За розпорядженням власника/фрахтувальника проводимо оплату всіх рахунків, безпосередньо пов’язаних з перебуванням у порту.

5. Постачання в порту

Передбачається повне постачання відповідно до заявок капітана. Нами надаються:

 • чиста питна вода;
 • продукти харчування;
 • предмети гігієни;
 • медикаменти;
 • запасні частини і витратні матеріали;
 • тощо.

За необхідності забезпечуємо повноцінне медичне обслуговування.

6. Захист інтересів

Здійснюємо захист інтересів власника/фрахтувальника, забезпечуючи максимально «комфортне» перебування в порту, виключаючи будь-які неправомірні дії з боку третіх осіб тощо.

7. Зміна екіпажу

Якщо на судні проводиться зміна екіпажу, наші співробітники зустрінуть нову команду, забезпечать їхній проїзд/прохід на корабель, доставлять до місця відправлення виїжджаючих моряків. Також передбачається допомога в проходженні всіх формальностей, оформлення документів.

Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» — ваш надійний партнер! Надаючи послуги агентування, ми беремо на себе вирішення всіх питань, запобігаючи можливим проблемам і труднощам. Співпраця з нами — гарантія безпроблемного приходу в порт, скорочення час перебування в ньому і виключення простоїв.

Залишилися питання? Можете їх поставити нашим консультантам за наведеними на сайті контактами. Менеджери нададуть докладні відповіді та розкажуть, як буде організовано співпрацю.

Make a request
Ask a Question