Мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення

Під поняттям мультимодальні перевезення мається на увазі транспортування вантажів за одним контрактом, але з використанням різних видів транспортних засобів (не менше двох). Відповідальність за транспорт на кожному з етапів перевезення лежить на компанії-перевізнику. Сама компанія, що надає подібні послуги, найчастіше не є власником транспортних засобів, а транспортування здійснюється суб-перевізниками (юридичною мовою — «реальні перевізники»). Компанія, відповідальна за всі етапи, називається оператором змішаних перевезень або MTO.

Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» здійснює мультимодальні перевезення, складаючи оптимальні маршрути, опрацьовуючи логістику й підбираючи транспортні засоби. Ми знаємо, як забезпечити доставку вантажу в найкоротші строки з мінімальними фінансовими витратами.

Мультимодальні перевезення в Європейському Союзі

Європейська комісія працює над підвищенням якості логістичних послуг у Європейському Союзі. Зокрема, тут орієнтовані на стійкий розвиток профільного ринку, енергетичну ефективність і зменшення шкоди довкіллю від використання різного транспорту.

Досягти поставленої мети допомагають мультимодальні перевезення, що надають можливість максимально ефективно використовувати сильні сторони кожного виду транспорту і зводячи до мінімуму вплив недоліків.

Тобто, Європейська комісія орієнтована на політику змішаних перевезень, забезпечуючи оптимальну інтеграцію різних видів транспорту і встановлюючи їхню сумісність на всіх рівнях транспортної системи.

Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» дотримується визначених норм і правил, надає якісні послуги європейського рівня.

Особливості мультимодальних перевезень

Під час здійснення перевезень такого типу використовується понад однин різновид транспортних засобів, необхідних для забезпечення доставки товару до кінцевої точки. Зокрема, це можуть бути:

 • автомобілі;
 • потяги;
 • літаки;
 • кораблі.

Випадки, у яких використовуються мультимодальні перевезення

 1. Неможливість доставити товар від відправника до одержувача одним транспортом — між початковою й кінцевою точкою немає прямого сполучення.
 2. Пряме сполучення виявляється занадто дорогим або вимагає більш тривалих строків поставки, тому одержувач вантажу вибрає інші способи.

Чому замовляти послугу варто у одній компанії

Один з варіантів — звертатися до різних компаній, які будуть везти вантаж на кожному окремому етапі. Однак у цього способу доставки є низка недоліків:

 • збільшується документообіг;
 • необхідність стикування компаній;
 • складно знайти відповідального за стан вантажу, якщо він буде зіпсований або прийде не в строк;
 • підвищується вартість доставки через збільшення агентських та комісійних виплат.

Тому, якщо ви вирішили замовити мультимодальні перевезення, звертайтеся до компанії, яка буде контролювати вантаж, розвантаження й завантаження, транспортування й дотримання строків на всьому маршруті проходження. Таким оператором є «Марітайм Інтер Сервіс» — ми візьмемо на себе організаційні моменти, повну відповідальність за вантаж і строки його поставки.

Переваги мультимодальних перевезень

 1. Відповідальність за товар лежить на одному операторі.
 2. Складання оптимального маршруту.
 3. Ефективне комбінування декількох видів транспорту.
 4. Оптимізовані строки поставки.
 5. Істотне зниження витрат на інвентаризацію.
 6. Оптимальне використання транспортної інфраструктури та зниження шкідливого впливу транспорту на довкілля.
 7. Істотне скорочення непрямих витрат.
 8. Повний супровід товару одним оператором.

Ймовірні ризики та як їх уникнути

Головний ризик — можливе зростання витрат через активне використання різних модальних інтерфейсів. Зокрема, мається на увазі обробка, перевалка продукції та інші дії.

Щоб виключити підвищення вартості доставки, варто звертатися до оператора, здатного забезпечити ефективну й раціональну взаємодію між використовуваними різновидами транспорту, не залучаючи імпортера або експортера. Такою компанією є «Марітайм Інтер Сервіс». Ми знаємо, як домогтися оперативної доставки продукції мультимодальними перевезеннями з мінімальними витратами фінансів і часу.

Завдяки співвідношенню ціна/якість мультимодальні перевезення є оптимальним, а іноді — і єдиним варіантом поставки, особливо в державах, яких не мають виходу до моря.

Залишилися питання? Ви бажаєте скористатися нашими послугами? Зв’яжіться з менеджерами за наведеними на сайті контактами — вони нададуть всю необхідну додаткову інформацію.

Make a request
Ask a Question