Кар’єра

Сильна команда

Кар’єра
Кар’єра - 2

Хочете працювати в солідній компанії та в оточенні справжніх професіоналів? Запрошуємо стати одним із членів «Марітайм Інтер Сервіс». У нас найкраща команда фахівців у галузі логістики. Потрапляючи до нас, ви потрапляєте в згуртований доброзичливий колектив. Тут кожен готовий прийти на допомогу!

У нас працюють найкращі з кращих фахівців, завдяки яким ми надаємо висококваліфіковані послуги клієнтам, постійно ростемо й розвиваємося.

Поміж переваг сильної команди «Марітайм Інтер Сервіс»:

 • колективізм і взаємодопомога;
 • відкритість і чесність взаємовідносин;
 • повага до кожного члена колективу, незалежно від його положення в ієрархії;
 • самовідданість у роботі та прагнення виконати кожне завдання на 100 %;
 • цілеспрямованість і прагнення до розвитку, впровадження нових методів роботи;
 • доброзичливість у відносинах між структурами.

Хочете стати одним із членів нашої команди та вирішувати цікаві логістичні завдання, працювати з великими транспортними та торговими корпораціями? Ми раді будемо кожному новому фахівцеві, який вирішив працювати в «Марітайм Інтер Сервіс»!

Кар’єра - 3

Кар’єрний ріст

Ми завжди раді бачити прагнення співробітників просуватися кар’єрними сходами й досягати нових висот. Більшість фахівців, що займають керівні посади у відділах і підрозділах «Марітайм Інтер Сервіс» раніше були рядовими працівниками компанії. Тому ми розуміємо, наскільки важливо кожному співробітнику усвідомлювати перспективи й розуміти, що в майбутньому він зможе зайняти нову, вищу посаду.

Професійний розвиток всередині компанії може бути направлено:

 • вертикально — співробітники стають не тільки більш професійними у своїй діяльності, а й отримують управлінські навички;
 • горизонтально — у цьому випадку мова йде насамперед про потребу в покращенні своїх вмінь на поточній посаді й отриманні вищої винагороди за виконувану роботу.

Ми усвідомлюємо, що успіх кожного окремого співробітника — це успіх усієї компанії загалом. Ми зацікавлені в тому, щоби наші працівники підвищували свою кваліфікацію й надаємо можливості для реального кар’єрного росту всередині «Марітайм Інтер Сервіс»!

Кар’єра - 4

Розвиток

Розвиток кожного окремого спеціаліста — це розвиток усієї компанії. Ми докладаємо зусиль, щоби забезпечити професійне зростання наших співробітників.

Кожна нова людина, молодий фахівець працює пліч-о-пліч із досвідченим професіоналом. Завдяки цьому він розвивається й досягає нових висот.

Також розвитку сприяє рішення складних завдань, що виникають перед нами. Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» співпрацює з відомими брендами, великими корпораціями й холдингами. Доводиться вибудовувати складні логістичні ланцюжки, робити детальні розрахунки та враховувати безліч чинників для забезпечення раціонального перевезення товарів і вантажів.

Усе це сприяє отриманню нових:

 • знань;
 • навичок;
 • досвіду.

Уже через рік після приходу в нашу команду фахівець помітно покращує свої вміння й підвищує рівень професіоналізму. Що позначається на розмірі заробітної плати.

Кар’єра - 5

Цікава робота

Приходячи в компанію «Марітайм Інтер Сервіс», можете бути впевнені, що вас чекає дійсно цікава робота. Логістика — цікавий напрям, у якому доводиться розв'язувати безліч завдань. Кожне з них не тільки подарує новий досвід, але й захопить.

Співпраця з великими компаніями, надання різних логістичних послуг, складання ланцюжків і забезпечення оперативного доставлення вантажів із мінімальними витратами — завдання, з якими ви ніколи не будете нудьгувати.

Поміж основних обов’язків:

 • пряме спілкування з постачальниками, клієнтами та представниками різних брендів;
 • формування замовлень;
 • оптимізація роботи складів, транспорту і т. ін.;
 • опрацювання ідеальних маршрутів для переміщення вантажів.

Це далеко не повний перелік завдань, з якими стикаються наші співробітники. Тільки уявіть, наскільки цікаво стежити за вантажем, що перевозиться з Китаю до Польщі, контролювати кожен етап його переміщення.

Кар’єра - 6

Навчання

Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» зацікавлена ​​в постійному розвитку своїх співробітників. Навіть якщо у вас є відповідний диплом і досвід роботи, ми однаково докладемо максимум зусиль, щоби ви розвивалися.

На базі нашої компанії передбачено навчання для персоналу. По-перше, ви будете працювати поруч із професіоналами, готовими поділитися своїм досвідом і знаннями. Це перший і важливий крок до підвищення рівня кваліфікації.

По-друге, у нас передбачено додаткове навчання, що дає змогу вам залишатися в курсі всіх новинок. Наприклад, програмного забезпечення і т. ін.

Навчання співробітників направлено на поліпшення:

 • стратегічного мислення;
 • організаторських здібностей;
 • взаємодії з іншими учасниками процесу — від вищого керівництва до рядових співробітників складу;
 • володіння іноземними мовами й т. ін.

Якщо хочете не тільки отримувати гідну заробітну плату, а й постійно розвиватися — станьте членом команди «Марітайм Інтер Сервіс»!

Dear Applicant

You can fill out our Questionnaire or download a ready-made CV, which will be reviewed by HR managers and provide feedback. Become a part of the Best Team!
Fill out your CV

Download ready-made CV

No files selected

Personal info

|
Remove
Кар’єра - 7
Sex
Family status
Desired work schedule

Personal info

Previous employment

Add previous place of work

Previous employment

Add previous place of work

Previous employment

Education

If you have another education (second higher education, technical school, college, lyceum, vocational school), add this information here :
If you graduated from courses, took part in trainings, seminars, add this information here :

Additional Information

Knowledge of languages

English

Russian

Ukrainian

Preview
Go back

Personal info:

Кар’єра - 8
Name:
Last Name:
Date of Birth:
Sex:
Family status:
Have a child:
Ready for business trips :
Phone number:
Career objective:
Desired Salary:
Desired work schedule:

Work experience:

Company:
Position:
Work period:
Scope of the company:
City:
Your responsibilities on this positions
Recommendations

Education:

The level of education:
Educational institution:
City:
Period of study:

Additional educational:

The level of education:
Educational institution :
City:
Period of study :
Courses, trainings, seminars:

Additional Information:

Knowledge of languages:
Knowledge of computer, programs:
Personal qualities:
Purpose of job search, wishes to the place of work :
Go back

SOCIAL BLOG

Кар’єра - 9
Кар’єра - 10
Кар’єра - 11
Кар’єра - 12
Кар’єра - 13

Соціальний блог — Щасливий співробітник

Ми дотримуємося філософії «Хороший співробітник — щасливий співробітник». Тому робимо все можливе, щоби наші працівники були максимально задоволені.

Для цього недостатньо займатися улюбленою роботою й отримувати гідну винагороду. Також важливі такі складники:

 • можливість кар’єрного росту;
 • доброзичливі відносини в колективі;
 • можливості для розвитку й навчання;
 • усвідомлення свого вкладу, який працівник здійснює в загальну справу.

Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» — команда дійсно щасливих співробітників! Адже в нас поєднуються всі перераховані вище складники успішної команди справжніх професіоналів, закоханих у свою роботу! Ми не тільки разом працюємо, але й відпочиваємо, весело проводячи час!

VACANCIES

Ask a Question