Кар’єра

Сильна команда

Кар’єра
Кар’єра - 2

Хочете працювати в солідній компанії та в оточенні справжніх професіоналів? Запрошуємо стати одним із членів «Марітайм Інтер Сервіс». У нас найкраща команда фахівців у галузі логістики. Потрапляючи до нас, ви потрапляєте в згуртований доброзичливий колектив. Тут кожен готовий прийти на допомогу!

У нас працюють найкращі з кращих фахівців, завдяки яким ми надаємо висококваліфіковані послуги клієнтам, постійно ростемо й розвиваємося.

Поміж переваг сильної команди «Марітайм Інтер Сервіс»:

 • колективізм і взаємодопомога;
 • відкритість і чесність взаємовідносин;
 • повага до кожного члена колективу, незалежно від його положення в ієрархії;
 • самовідданість у роботі та прагнення виконати кожне завдання на 100 %;
 • цілеспрямованість і прагнення до розвитку, впровадження нових методів роботи;
 • доброзичливість у відносинах між структурами.

Хочете стати одним із членів нашої команди та вирішувати цікаві логістичні завдання, працювати з великими транспортними та торговими корпораціями? Ми раді будемо кожному новому фахівцеві, який вирішив працювати в «Марітайм Інтер Сервіс»!

Кар’єра - 3

Кар’єрний ріст

Ми завжди раді бачити прагнення співробітників просуватися кар’єрними сходами й досягати нових висот. Більшість фахівців, що займають керівні посади у відділах і підрозділах «Марітайм Інтер Сервіс» раніше були рядовими працівниками компанії. Тому ми розуміємо, наскільки важливо кожному співробітнику усвідомлювати перспективи й розуміти, що в майбутньому він зможе зайняти нову, вищу посаду.

Професійний розвиток всередині компанії може бути направлено:

 • вертикально — співробітники стають не тільки більш професійними у своїй діяльності, а й отримують управлінські навички;
 • горизонтально — у цьому випадку мова йде насамперед про потребу в покращенні своїх вмінь на поточній посаді й отриманні вищої винагороди за виконувану роботу.

Ми усвідомлюємо, що успіх кожного окремого співробітника — це успіх усієї компанії загалом. Ми зацікавлені в тому, щоби наші працівники підвищували свою кваліфікацію й надаємо можливості для реального кар’єрного росту всередині «Марітайм Інтер Сервіс»!

Кар’єра - 4

Розвиток

Розвиток кожного окремого спеціаліста — це розвиток усієї компанії. Ми докладаємо зусиль, щоби забезпечити професійне зростання наших співробітників.

Кожна нова людина, молодий фахівець працює пліч-о-пліч із досвідченим професіоналом. Завдяки цьому він розвивається й досягає нових висот.

Також розвитку сприяє рішення складних завдань, що виникають перед нами. Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» співпрацює з відомими брендами, великими корпораціями й холдингами. Доводиться вибудовувати складні логістичні ланцюжки, робити детальні розрахунки та враховувати безліч чинників для забезпечення раціонального перевезення товарів і вантажів.

Усе це сприяє отриманню нових:

 • знань;
 • навичок;
 • досвіду.

Уже через рік після приходу в нашу команду фахівець помітно покращує свої вміння й підвищує рівень професіоналізму. Що позначається на розмірі заробітної плати.

Кар’єра - 5

Цікава робота

Приходячи в компанію «Марітайм Інтер Сервіс», можете бути впевнені, що вас чекає дійсно цікава робота. Логістика — цікавий напрям, у якому доводиться розв'язувати безліч завдань. Кожне з них не тільки подарує новий досвід, але й захопить.

Співпраця з великими компаніями, надання різних логістичних послуг, складання ланцюжків і забезпечення оперативного доставлення вантажів із мінімальними витратами — завдання, з якими ви ніколи не будете нудьгувати.

Поміж основних обов’язків:

 • пряме спілкування з постачальниками, клієнтами та представниками різних брендів;
 • формування замовлень;
 • оптимізація роботи складів, транспорту і т. ін.;
 • опрацювання ідеальних маршрутів для переміщення вантажів.

Це далеко не повний перелік завдань, з якими стикаються наші співробітники. Тільки уявіть, наскільки цікаво стежити за вантажем, що перевозиться з Китаю до Польщі, контролювати кожен етап його переміщення.

Кар’єра - 6

Навчання

Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» зацікавлена ​​в постійному розвитку своїх співробітників. Навіть якщо у вас є відповідний диплом і досвід роботи, ми однаково докладемо максимум зусиль, щоби ви розвивалися.

На базі нашої компанії передбачено навчання для персоналу. По-перше, ви будете працювати поруч із професіоналами, готовими поділитися своїм досвідом і знаннями. Це перший і важливий крок до підвищення рівня кваліфікації.

По-друге, у нас передбачено додаткове навчання, що дає змогу вам залишатися в курсі всіх новинок. Наприклад, програмного забезпечення і т. ін.

Навчання співробітників направлено на поліпшення:

 • стратегічного мислення;
 • організаторських здібностей;
 • взаємодії з іншими учасниками процесу — від вищого керівництва до рядових співробітників складу;
 • володіння іноземними мовами й т. ін.

Якщо хочете не тільки отримувати гідну заробітну плату, а й постійно розвиватися — станьте членом команди «Марітайм Інтер Сервіс»!

Шановний претендент

Ви можете заповнити нашу Анкету або завантажити готове резюме, яке розглянуть менеджери з персоналу та нададуть зворотній зв'язок. Станьте частиною Команди найкращих!
Надіслати власне резюме

Завантажити готове резюме

Файл не обранний

Особиста інформація

|
Віддалено
Кар’єра - 7
Стать
Сімейний стан
Бажаний графік роботи

Особиста інформація

Попереднє місце працевлаштування

Додати попереднє місце роботи

Попереднє місце працевлаштування

Додати попереднє місце роботи

Попереднє місце працевлаштування

Освіта

Якщо у вас є інша освіта (друга вища, технікум, коледж, ліцей, професійно-технічне училище), вкажіть цю інформацію тут :
Якщо ви закінчили курси, брали участь в тренінгах, семінарах, додайте цю інформацію сюди :

Додаткова інформація

Знання мов

Англійська

Російська

Українська

Перегляд
Назад

Особиста інформація:

Кар’єра - 8
Ім'я:
Прізвище:
Дата народження:
Стать:
Сімейний стан:
Діти:
Готовність до відряджень :
Номер телефону:
Кар'єрна мета:
Бажана зарплатня:
Бажаний графік роботи:

Досвід роботи:

Компанія:
Посада:
Період роботи:
Сфера діяльності:
Місто:
Ваші досягнення на цій посаді
Рекомендації

Освіта:

Рівень освіти:
Освітній заклад:
Місто:
Період навчання:

Додаткова освіта:

Рівень освіти:
Освітній заклад :
Місто:
Період навчання :
Курси, тренінги, семінари:

Додаткова інформація:

Знання мов:
Знання комп'ютера, програм:
Особисті якості:
Мета пошуку роботи, побажання до місця роботи :
Назад

СОЦІАЛЬНИЙ БЛОГ

Кар’єра - 9
Кар’єра - 10
Кар’єра - 11
Кар’єра - 12
Кар’єра - 13

Соціальний блог — Щасливий співробітник

Ми дотримуємося філософії «Хороший співробітник — щасливий співробітник». Тому робимо все можливе, щоби наші працівники були максимально задоволені.

Для цього недостатньо займатися улюбленою роботою й отримувати гідну винагороду. Також важливі такі складники:

 • можливість кар’єрного росту;
 • доброзичливі відносини в колективі;
 • можливості для розвитку й навчання;
 • усвідомлення свого вкладу, який працівник здійснює в загальну справу.

Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» — команда дійсно щасливих співробітників! Адже в нас поєднуються всі перераховані вище складники успішної команди справжніх професіоналів, закоханих у свою роботу! Ми не тільки разом працюємо, але й відпочиваємо, весело проводячи час!

ВАКАНСІЇ

Задати питання