Супутні логістичні послуги

Компанія «Марітайм Інтер Сервіс» пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг із перевезення вантажів, як усередині країни, так і на міжнародних маршрутах. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості обслуговування, прийнятні ціни і професіоналізмі співробітників.

Нижче коротко розглянемо, які супутні послуги пропонує компанія MIS.

Страхування грузів

Навіть найсучасніші та надійні види транспорту не гарантують 100 % збереження вантажу. На великих відстанях можуть трапитися різні непередбачені ситуації:

 • ДТП;
 • крадіжки;
 • кліматичні катастрофи;
 • і багато іншого.

Щоби виключити фінансові втрати, рекомендується застрахувати вантаж. Здебільшого страховка передбачає різні види ризиків.

Компанія MIS не тільки укладе умову страхування, а й забезпечує підтримку в разі виникнення страхового випадку.

Охорона й супровід вантажів

В окремих випадках вантажу може знадобитися охорона. Наша компанія забезпечує супровід перевезення продукції. Додатково буде укладено договір з охоронною службою, що гарантує збереження товарів.

Експедиція

Ця послуга передбачає:

 • супровід перевезення продукції;
 • розроблення максимально раціонального маршруту;
 • оформлення документації.

Експедиція дає змогу замовнику не тільки заощадити час, але й запобігти своїй присутності під час транспортування. Замовляючи послугу в компанії MIS, ви отримуєте професійний супровід.

З першого запиту зможете отримати детальну інформацію, де саме в конкретний момент часу розташовується вантаж. Також можлива підтримка зв’язку безпосередньо з експедитором.

Навантажувально-розвантажувальні роботи

Супутні логістичні послуги припускають і забезпечення вантажно-розвантажувальних робіт із застосуванням спеціальної техніки.

Цей момент обговорюється в основному договорі або укладається додаткова угода про надання послуги. У документі прописується, що відповідальність за збереження продукції покладається на компанію-підрядника.

Оформлення документів

Будь-яке перевезення вантажів передбачає оформлення великої кількості різноманітної документації:

 • платіжної;
 • страхової;
 • митної;
 • та інший.

Власник вантажу може не знати всіх нюансів і допустити помилки, що загрожує солідними фінансовими втратами. Тому оформлення документів варто довіряти досвідченим фахівцям. Співробітники компанії «Марітайм Інтер Сервіс» готові забезпечити підтримку і в цьому питанні.

Це далеко не весь перелік супутніх послуг, що надаються MIS. Ми знаємо, як опрацювати логістику й гарантувати оперативну доставку вантажу з мінімально можливими фінансовими витратами. Звертаючись до нас, ви отримуєте високоякісні послуги та підтримку під час розв’язання будь-яких питань, пов’язаних із транспортуванням товарів, як всередині країни, так і на міжнародних маршрутах.

Залишилися питання? Зв’яжіться з консультантами компанії за вказаними на сайті контактами!

Ask a Question